Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#1 2011-03-09 19:18:35

jusci

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 1
Punktów :   

Polsat

cześć
czy też macie problemy z śnieżeniem na kanale Polsat przy podłączeniu przez nasz AZART ? pozostałe kanały dobrze odbieraja
Telewizor HD, blok Stoszki 9
pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-03-10 17:02:23

mazzi

Nowy użytkownik

Skąd: Przewóz 9
Zarejestrowany: 2009-03-31
Posty: 9
Punktów :   

Re: Polsat

Wg mnie odpowiedz jest prosta.
Nasz deweloper zrobił całą instalację rtv po kosztach.
Zamiast zrobić dobrą instalację multiswitchową to wybrał opcję najtańszą (na odgałęźnikach i rozgałęźnikach).
Zastosowany kabel (przewód) też nie jest "topowy".
Reasumując - są duże spadki sygnału na przewodach i elementach sieci rtv.
Dodając jeszcze fakt, iż polsat chodzi przy końcowej częstotliwości pasma tv naziemnej i że przy tych częstotliwościach są największe spadki sygnału odpowiedź nasuwa się sama dlaczego polsat najgorzej odbiera.
Nie wspomnę już o fakcie, iż topologia sieci rtv została przerobiona (zaadoptowana) pod kablówkę (też najtańszym kosztem) i założone zostały złączki które też tłumią sygnał. Nie chcę się również rozpisywać o innych aspektach technicznych powodujących pogorszenie sygnału.
W każdym bądź razie ja od samego początku nie byłem zadowolony z jakości któregokolwiek programu (tv naziemna), dlatego też odbieram programy z własnej satelity.

Pozdrawiam.

PS.
Wizyta "speców" od azartu tylko pogorszyła sytuację i obraz był jeszcze gorszy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://beatakolodziejczyk.pl/ rehabilitacja bydgoszcz restauracja Ciechocinek