Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#16 2009-12-23 14:39:36

Hewirto

Administrator

1499264
Skąd: Przewóz 9/37
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 177
Punktów :   

Re: Bramy wjazdowe

Śmiech na sali, więc jednym z argumentów jest to, że brama się może zepsuć, to co, na każde święta będą ją wyłączać...paranoja jakaś...na prawdę mi już brak słów na ich decyzje i argumenty

Offline

 

#17 2009-12-23 15:13:57

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: Bramy wjazdowe

Powiem tak.
1).Zobaczcie jak sprytnie przeniesiono odpowiedzialność z kolejnego przesunięcia terminu uruchomienia bram na nas samych. I my tu jesteśmy problemem, no bo nie odebraliśmy pilotów. I zapewne do 4 stycznia tez nie odbierzemy w 100%, no bo nie i tak dalej. Daje się nam takie argumenty i my to kupujemy.

2).Tak samo było z placem zabaw. Ano problemem jest jeden z nas, najbliższy sąsiad tego placu, który wydobył z zapominanej czeluści przepis o minimalnej wymaganej odległości takiego miejsca od budynków mieszkalnych (zdaje się 10m) i zablokował inwestycję. A najtęższe prawnicze głowy KTBS (potrafią być naprawdę profesjonalni) tego nie wiedziały na etapie projektów, wykonania i sprzedaży budynków.

No cóż, takie jest życie.

Jeszcze odnośnie pytania, co zrobić jak się taka brama zepsuje. Oczywiście, pomijam tu odpowiedź - zadzwonić po serwis .
U moich rodziców jest brama wykonana przez Wiśniowskiego (już z 10 lat). Oczywiście, czasami się coś zepsuje. Otwiera się wówczas skrzynkę z modułem i kluczem imbusowym ósemką rozsprzęgla się napęd. Wówczas bramę można przesuwać ręcznie. Proste jak barszcz.

Nie wiem jak tu, ale myślę, że rzecz nie jest super bardziej skomplikowana.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki T2 calme Ă  Remire-Montjoly Ciechocinek spa pakiety poxipol wrocław