Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#1 2012-02-01 18:32:14

 Gravier

Użytkownik

Skąd: Przewóz 9
Zarejestrowany: 2009-05-06
Posty: 17
Punktów :   

ISTS

Ma może ktoś z was internet, bądź Internet + TV od ISTS i mógłby się podzielić wrażeniami. Zbliża się koniec umowy z UPC i zastanawiam się nad jakąś alternatywą.

Offline

 

#2 2012-06-28 18:33:22

 Leonidas

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 463
Punktów :   

Re: ISTS

Ponawiam pytanie. Czy ktoś ma internet z ISTS? Jeśli tak to mógłby się  podzielić informacjami, czy i jakie się zdarzają awarie, jak często, jaka jest reakcja dostawcy, jakie parametry łącza, stabilność łącza, etc?
Ja z jakości Multiplaya (teraz to Internetia) ogólnie jestem zadowolony, ale z nowej oferty i podejścia BOK w ostatnim czasie już mniej, dlatego rozważam zmianę. Z góry dzięki


Tadeusz Styrski
-----
Płaszów na Facebooku
http://www.facebook.com/group.php?gid=158812464132402

Offline

 

#3 2012-07-05 18:25:42

Wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: ISTS

Ja mam od początku jak tylko się wprowadziłem (czyli będzie już 2-3 lata... czas tak leci, że sam nie wiem ) w każdym razie nie narzekam na nich. Awarie rzadko i maksymalnie po kilka godzin. Z łączem też nie ma żadnego problemu - prędkości nie mam jakiejś demonicznej ale wziąłem chyba najtańszy abo (30zł). Do przeglądania netu i obejrzenia od czasu do czasu jakiegoś filmu wystarczy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Martinique hotel ciechocinek wgniecenia samochodowe naprawa warszawa