Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#1 2013-07-28 21:43:23

mala_mi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 2
Punktów :   

mieszkania nowe bloki przewóz stoszki

Witajcie,

jestem zainteresowana zakupem mieszkania w nowo budującym się bloku przy ul. Przewóz. Z tego co się orientuję dokumenty odnośnie mieszkania dopiero będą przygotowywane w 2 połowie sierpnia lub we wrześniu.  Czy może jest na forum ktoś, kto również planuje zakup tego mieszkania i monitoruje na bieżąco sprawę? (oczywiście chodzi mi na razie o dokumenty, bo jak widać, budynek rośnie w oczach )
Mam również pytanie do obecnych lokatorów osiedla: czy podczas zakupu mieszkania jest coś (zapis w umowach, sposób postępowania dewelopera itp.), na co powinnam zwrócić szczególną uwagę? Jakie są Wasze doświadczenia z KTBS?

pozdrawiam serdecznie
Mala Mi

Offline

 

#2 2013-09-07 11:18:00

 Leonidas

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 463
Punktów :   

Re: mieszkania nowe bloki przewóz stoszki

Witamy na forum
My jak kupowaliśmy mieszkanie, choć przyjrzeliśmy się dokładnie umowie i wszystkim dokumentom, nic złego nie znaleźliśmy. Ale oczywiście dobrze wszystko sprawdzić. Powinna być pełna własność całej działki (dobrze potwierdzić), dzierżawa wieczysta wygląda znacznie mniej korzystnie).
Dyskusyjny był tylko zapis o zarządzie KTBS przez bodajże 3 lata (NSA o ile mi wiadomo orzekł, że takie zapisy nie są dozwolone).


Tadeusz Styrski
-----
Płaszów na Facebooku
http://www.facebook.com/group.php?gid=158812464132402

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki KOPA - ekonominės klasės buteliai 4-5 asmenims zaręczyny w spa Ciechocinek żarówka świeczka wrocław