Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#46 2010-01-12 17:20:24

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

lagust napisał:

Witam starych bywalców forum.
To mój pierwszy posta i moja pierwsza uwaga co do furtek przy bramach dlaczego od strony budynków przy furtce nie ma klamki ? nie bedzie mozna jej otworzyc bez kluczyka chcac wyjsc. z drugiej strony mamy panel i bez problemu mozna wstukac kod, ale chcac sie wydostac z osiedla trzeba pamietac o kluczyku ;/ idealne bylo by rozwiazanie takie tak w klatce bloku (galka z jednej, klamka z drugiej).

Klawisz kontaktu obok furtki otwiera furtkę.

Offline

 

#47 2010-01-13 08:39:45

 jurek64

Użytkownik

790126
Call me!
Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 76
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Eskadek napisał:

lagust napisał:

Witam starych bywalców forum.
To mój pierwszy posta i moja pierwsza uwaga co do furtek przy bramach dlaczego od strony budynków przy furtce nie ma klamki ? nie bedzie mozna jej otworzyc bez kluczyka chcac wyjsc. z drugiej strony mamy panel i bez problemu mozna wstukac kod, ale chcac sie wydostac z osiedla trzeba pamietac o kluczyku ;/ idealne bylo by rozwiazanie takie tak w klatce bloku (galka z jednej, klamka z drugiej).

Klawisz kontaktu obok furtki otwiera furtkę.

Tak,ale już przynajmniej raz zdążył zamarznąć.Powinien być zabezpieczony przed bezpośrednim działaniem czynników atmosferycznych.Ale w kwestii bram podobno wszystko jest dokładnie przemyślane...Pozdrawiam,szczególnie nowych użytkowników forum i cieszę się,że nas jest coraz więcej.

Offline

 

#48 2010-01-13 09:12:21

Wojtek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-24
Posty: 36
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

jurek64 napisał:

Tak,ale już przynajmniej raz zdążył zamarznąć.Powinien być zabezpieczony przed bezpośrednim działaniem czynników atmosferycznych.Ale w kwestii bram podobno wszystko jest dokładnie przemyślane...Pozdrawiam,szczególnie nowych użytkowników forum i cieszę się,że nas jest coraz więcej.

"Przemyślane" Postawili słupek a na słupku zwyczajny przycisk - i wszystko pięknie ale tak jak powiedziałeś - zdążył już raz przymarznąć a do co będzie jak go regularnie zacznie deszcz atakować. No chyba, że to już sprawdzone technologia

Offline

 

#49 2010-01-13 18:55:14

lagust

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

powiem szczerze, ze ja na tego slupka nie zwrocilem do tej pory uwagi troche to brzmi dziwnie, ale taka jest prawda dopiero dzis idac mialem okazje sprawdzic jego funkcjonalnosc, i rzeczywiscie dziala. choc przyznam ze wysokosc tego "palika" ani jego umiejscowienie, nie budzi mojego zachwytu. chyba bym jednak wolal tradycyjna klamke, badz malutki guziczek przy bramie, a nie taki wlacznik ktory jak slysze juz zamarza ;/

Offline

 

#50 2010-01-13 19:09:11

 Leonidas

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 463
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

To fakt, ja korzystałem z niego chyba raz i akurat jak był duży mróz. No i przymarł, że nie dało się nacisnąć. Przez minutę go chyba delikatnie opukiwałem (bo oczywiście sam pal w ziemi nie jest bardzo stabilnie osadzony), aż w końcu odpuścił. Wg mnie przydałaby się osłona, jakie się czasem montuje, zabezpieczy przynajmniej przed wilgocią i powinno wystarczyć.
Co do klamki lub przycisku na bramce, to pamiętajcie, że mamy ażurową bramkę i to nie może być tak, że mając niezbyt grube ręce można z zewnątrz sobie poradzić...
Trzy, wg mnie źle działa zatrzask, trzeba nieźle trzasnąć zamykając furtkę, żeby zaskoczył zamek.


Tadeusz Styrski
-----
Płaszów na Facebooku
http://www.facebook.com/group.php?gid=158812464132402

Offline

 

#51 2010-01-13 23:32:41

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Zwracałem uwagę temu panu od domofonów co do tego klawisza. Miał go wymienic.

Offline

 

#52 2010-01-22 07:04:17

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Brama od ul. Przewóz - nie działa od wczoraj.

Offline

 

#53 2010-01-22 10:10:50

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Rozmawiałem z panem z DT, podobno dalej jest problem z elektryką, jakieś przebicie, czy coś podobnego. Ponoć wczoraj elektrycy probowali zlokalizować usterkę, mają być też dziś. Tak, że może! dziś bramę naprawą.
A swoją drogą jeśli problem jest w ziemi (uszkodzenie okablowania, lub podobne), to pewnie poczekamy do wiosny>

Offline

 

#54 2010-01-27 22:04:13

Hewirto

Administrator

1499264
Skąd: Przewóz 9/37
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 177
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

KTBS wywiesił informację o tym, że bramy naprawią 26.01...jest 27.01 i jedyne co się stało, to zniknęło ogłoszenie KTBSu ja to już się tylko z nich śmieje, bo na nerwy szkoda słów

Offline

 

#55 2010-01-28 00:47:59

 Leonidas

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 463
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Ja mam informację z chyba poniedziałku, że ustalono, że za wszystkie problemy jest odpowiedzialna płytka kontrolna, czy jak się to nazywa, którą wysłano do Warszawy. Do wczoraj wieczora miała przyjechać zastępcza. Wnioskuję, że z jakichś powodów nie dojechała...
Z tą informacją, to faktycznie, trochę dziwnie to wygląda, KTBS powinien lepiej tego pilnować, a tak wychodzi mało fajnie...


Tadeusz Styrski
-----
Płaszów na Facebooku
http://www.facebook.com/group.php?gid=158812464132402

Offline

 

#56 2010-01-29 09:31:31

Hewirto

Administrator

1499264
Skąd: Przewóz 9/37
Zarejestrowany: 2009-01-06
Posty: 177
Punktów :   

Re: URUCHOMIENIE BRAM - niesprawnych!!!

Dokładnie...nie podaje się terminów, jeśli się ich nie jest pewnym to dość fundamentalna zasada. No ale nic...napisali kartkę o 26.01.10 jest już 29.10...i czekamy, zobaczymy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com https://www.worldhotels-in.com/ Ciechocinek spa pakiety