Przewóz 9 i Stoszki 9 - FORUM MIESZKAŃCÓW

Ogłoszenie

UWAGA! Nie mając statusu "Mieszkańca" NIE widzisz wszystkich działów forum w tym najważniejszego, gdzie odbywają się dyskusje członków WM - zalecamy więc weryfikację

#1 2012-09-29 14:20:29

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 29
Punktów :   

trzepak?

Witajcie,

Mieszkam tu od początku, ale niedawno dopiero nabyłem dywan, i tak chodząc do i z pracy zastanawiam się, gdzie tu jest trzepak przy Przewóz/Stoszki 9? Bo nie widzę - może jestem ślepy - będę wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

(Trzepak widać po sąsiedzku za płotem przy Stoszki tym starszym bloku, ale my tam przecież nie mamy dostępu, bo to inna wspólnota)

Pozdrawiam

Dominik

Offline

 

#2 2012-11-28 13:53:41

 jurek64

Użytkownik

790126
Call me!
Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 76
Punktów :   

Re: trzepak?

No właśnie,trzepak by się przydał. Ja też mam dywan i trzepię go na ul. ks. Turka (os. Zadworze). Jestem tam zameldowany więc sie nie obawiam,ze ktoś będzie miał o to do mnie pretensje. Ale myśle,że wytrzepiesz go tam bez problemu,bo trzepaków jest kilka.W razie czego mozesz powołać sie na mnie:)

Offline

 

#3 2012-11-28 23:16:03

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: trzepak?

jurek64 napisał:

No właśnie,trzepak by się przydał. Ja też mam dywan i trzepię go na ul. ks. Turka (os. Zadworze). Jestem tam zameldowany więc sie nie obawiam,ze ktoś będzie miał o to do mnie pretensje. Ale myśle,że wytrzepiesz go tam bez problemu,bo trzepaków jest kilka.W razie czego mozesz powołać sie na mnie:)

Super, czyli nie jestem ślepy Ale jak to możliwe swoją drogą, że mamy bramę za siedem stów, a nie mamy trzepaka?
Czyli na tego ks. Turka samochodem jeździsz z dywanem?

Offline

 

#4 2012-11-29 11:54:25

 jurek64

Użytkownik

790126
Call me!
Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-05-05
Posty: 76
Punktów :   

Re: trzepak?

Ano widzisz,mamy bramę za siedem stów,bo tak postanowiła większość. Teraz powinni uderzyć się w piersi za swoją decyzję.Od czasu zamontowania ogrodzenia dwa razy uszkodzili mi auto i ukradli rower.Chyba wystarczy? Dlatego od początku byłem przeciwny temu pomysłowi i uważam,że monitoring byłby lepszy.Jednym słowem montaż ogrodzenia to pieniądze wyrzucone w błoto i jeszcze dodatkowe straty (przynajmniej w moim przypadku).

A co do trzepaka, to powinien być,bez dwóch zdań. Trzeba zwrócić się w tej sprawie do zarządcy. Chyba,że się okaże,że tylko my dwaj trzepiemy dywany:D.

P.s. Na Turka z tymi dywanami jeżdżę samochodem:D

Offline

 

#5 2012-11-30 21:39:30

Dominik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: trzepak?

Dzięki za wsparcie i doradztwo

Pozdrawiam

Offline

 

#6 2012-11-30 22:00:34

Eskadek

Użytkownik

Skąd: Stoszki 9
Zarejestrowany: 2009-12-14
Posty: 216
Punktów :   

Re: trzepak?

Pytałem kiedyś w TBSie o ten trzepak. Ponoć kiedyś były przepisy, ze ma być (tak jak wózkownia), a obecnie to się zmieniło. Mnie też dwa razy uszkodzili auto i ukradli niezły w sumie rower... Szkoda bić pianę. Będzie tak jak z ogrodzeniem, placem zabaw, czy choćby z tym wysokim blokiem przy Myśliwskiej.
Osobiście nie podoba mi się skrzyżowanie Stoszki - Szczygla. Wąskie, płot samowola, ustawione źle lustro, zwężenie samowolne chodnika pod hurtownią. I co? I nic. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Gentilly Ciechocinek spa pakiety